Centrum Babylon Liberec

PÁTEK     - od 14:00 do 19:00

                                                                   SOBOTA - od 10:00 do 18:00

NEDĚLE  - od 10:00 do 15:00

 dospělí 100,- Kč / děti do 15 let, důchodci a ZTP 50,- Kč / děti do 10 let a ZTP/P - ZDARMA

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 

II.ročník - MOTO VÝSTAVA LIBEREC 


První ročník výstavy motorek v Liberci proběhl nad očekávání úspěšně. 

Zúčastnili se špičkoví stavitelé motocyklů i majitelé staveb a přestaveb i se svými stroji. Nové mašiny přivezli zástupci značek Harley Davidson, KTM, Kawasaki... Byla zde expozice perel z dob minulých i zastoupení sportovních týmů (Dakar, plochá dráha, ledová plochá dráha, dragstery, silniční sportovní...). Proběhly přednášky známých osobností motosportu, cestovatelů a stavitelů motorek. Výstava byla doplněna nabídkou služeb, oblečení, helem a příslušenství.

Účast návštěvníků a jejich ohlasy nás velice potěšily, proto jsme se rozhodli uspořádat druhý ročník výstavy 6. - 8. duben 2018.

Tento ročník se opět účastní špičkoví stavitelé mašin.

 Nové stroje přiveze  HD Praha - Harley Davidson, UNIVOK - KTM, VJ Cars - KAWASAKI, PROFI MOTO - MV Agusta + DUCATI.. s dalšími jednáme, budeme aktualizovat.

Nebude chybět zastoupení sportovních týmů i perly z dob minulých...

Našeho programu se účastní významné osobnosti... známý cestovatel IGOR BREZOVAR. Sobotnímu dakarskému odpoledni budou patřit - DAVID PABIŠKA, JAN VESELÝ a MILAN ENGEL. Mladý závodník ŠTĚPÁN ZUDA, který byl vybrán mistrem světa MotoGP Marcem Marquezem jako jeden z dvaceti jezdců z celého světa a zúčastnil se jeho tréninkového kempu ve Španělsku. OTTO KNÉBL - král v sedle dragsterů a další... viz. program.


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

SCRAMBLERY, CAFE RACERY, TRACKERY, BRATY, CHOPPERY...

Expozice staveb motocyklů na špičkové úrovni.

                                               Přednášky, autogramiáda známých osobností... 

PODĚKOVÁNÍ